https://footballtherapy.ir/?p=3015 : لینک کوتاه

فصل۴| قسمت ۲۴ پادکست فوتبال تراپی: شرط‌ بندها به بهشت نمی‌روند

این قسمت، دوشنبه شب و به میزبانی ایمان و رضا ضبط شده. در قسمت بیست و چهارم، به موضوع داغ این روزهای دنیای فوتبال، یعنی ماجرای شرط‌بندی بازیکن‌ها و افشای پرونده‌های مختلف از جمله داستان ساندرو تونالی پرداختیم. سعی کردیم بفهمیم اتهام این بازیکن دقیقا چیه، چه محرومیت‌هایی ممکنه نصیبش بشه و باشگاهی مثل نیوکاسل در چنین شرایطی چه تصمیماتی می‌تونه بگیره.

در بخش دوم رفتیم سراغ داستان توپ به دست یا دست به توپ و سعی کردیم بفهمیم داورهای لیگ برتری واقعا بر اساس چه استانداردی توی محوطه جریمه حریف هند می‌گیرن. به همین بهونه سری هم به بازی داغ هفته بین چلسی و آرسنال زدیم و نشونه‌های مثبت تیم پوچتینو رو بررسی کردیم. به انتقادهایی که از دروازبان‌های دو تیم شده پرداختیم و به این سوال جواب دادیم که آیا این اشتباهات واقعا تقصیر خود دروازبانه؟

آمدن وین رونی به بیرمنگام سیتی باعث شد سری هم به این شهر قدیمی در انگلستان بزنیم و رضا از تجربه رفتن به کنسرت کامران و هومن در شهر بیرمنگام برامون گفت.

مرور خاطرات سر بابی چارلتون فقید در یونایتد و تیم ملی تنگلیس و سرانجام معامله بزرگ سهام یونایتد بین گلیزرها و سر جیم رتکلیف هم دیگر بخش‌های این قسمت هستند.

فراموش نکنید که فوتبال‌تراپی برای اینکه حال خودش خوب بمونه نیاز به همراهی شما داره. اگر این پادکست رو دوست دارید لطفا ما رو به دوستانتون معرفی کنید.

ما رو می‌تونید در این جاها هم دنبال کنید:

تلگرام فوتبال‌تراپی

اینستاگرام فوتبال‌تراپی

توییتر فوتبال‌تراپی

فوتبال‌تراپی، برای حال خوب با فوتبال!